Wyszukaj:
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty dostępne w naszej ofercie

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że nasze centrale Smart Loop współpracują z systemem informatycznym do wizualizacji i integracji Ifter

Adresowalna centrala z 2 pętlami z możliwością rozszerzenia do 8 pętli

Doskonałe parametry techniczne; do 1920 elementów w jedym systemie i aż 57600 elementów wykorzystując maksymalne parametry pracy urządzeń w sieci. 

Centrala z 2 pętlami z możliwością rozszerzenia do 8. Możliwość rozbudowy o SmartLoop/PRN.

Seria central SmartLoop została specjalnie zaprojektowana w celach ulepszenia dostępnych wcześniej funkcji, najlepszej wydajności w swojej klasie, prostej obsługi przez użytkownika końcowego i bezproblemowej instalacji.

Adresowalna centrala z jedną pętlą. Obsługuje do 240 urządzeń w pętli i do 30 stref.

SmartLight jest jednopętlową, adresowalną centralą przeciwpożarową.Jest to rozwiązanie kompaktowe, zapewniające proste funkcjonowanie dla użytkownika, łatwe w instalacji oraz nieskomplikowane w programowaniu.

Adresowalna centrala z jedną pętlą. Obsługuje do 64 urządzeń w pętli i do 16 stref.

Konwencjonalna centrala ppoż Smart Light/S to najmniejsza z rodziny central adresowalnych w ofercie Vidicon. Oprócz atrakcyjnej ceny oferuje profesjonalne rozwiązania dostepne w modelach z serii Smart Loop.

Adresowalna centrala przeciwpożarowa 2 pętle do 240 urządzeń  z możliwością robudowy do 8 pętli. Praca w sieci do 30 central w ramach jednego oprogramowania. Innowacyjne rozwiązania w najlepszych cenach na rynku !!!.

Szybki Kontakt
tel.: +48 22 562 3000, +48 71 327 9060, fax.: +48 22 562 3030, e-mail: vidicon@vidicon.pl
AKTUALNOŚCI  |   NOWE PRODUKTY  |   PROMOCJE  |   SZKOLENIA  |   PRACA
CCTV  |   SSWIN  |   KLIMATYZACJA
O FIRMIE  |   KONTAKT